Prohra juniorů v Boskovicích

Regionální liga juniorů

18.11.2018

HC Boskovice – HC Spartak Uherský Brod 5:4 (3:1, 2:2, 0:1)

Branky a asistence: 15. min. Kužílek, 37. min. Pospíšil as. Vranec, Forman, 40. min. Vranec as. Marek, 53. min. Liss as. Kužílek

Sestava: Šarman – Vaculík, Marek, Vranec – Kužílek, Liss – Tomanec, Juračka – Riedl, Forman – Macharáček, Pospíšil – Kadlčík, Prokeš

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Bylo to rychlé pohledné utkáni, hrálo se nahoru, dolů. Udělali jsme individuální chyby a bohužel soupeř trestal. Za nepříznivého stavu 5:1 v 30. minutě jsme si vzali oddechový čas, srovnali jsme kluky. Druhou půlku zápasu jsme odehráli podle mých představ. Stáhli jsme stav na 5:4. Minutu před koncem jsme dali regulérni gól na 5:5, bohužel i k údivu domácích nebyla branka uznána. Proč? Tu pravdu zná jen pan rozhodčí. Platili jsme za individuální chyby v první části utkání, pokud se kluci z chyb poučí, tak je to dobrá zkušenost – ta je též potřeba. Jinak pochvala za druhou část utkání. Dokázali se dostat zpět do ztraceného zápasu. Nijak jsem nezasahoval do sestavy, chuť všech hráčů otočit zápas byla enormní, bohužel se to reálně povedlo, ale rozhodčí byl proti. Neplačeme, zápas se musí hrát 60 minut, na kdyby se nehraje.