Junioři v Rožnově pod Radhoštěm

Regionální liga juniorů

25.11.2018

HC Černí Vlci Rožnov pod Radhoštěm – HC Spartak Uherský Brod 5:4 po s.n. (3:1, 0:2, 1:1)

Branky a asistence: 2.min. Marek, 29. min. Bouček as. Macharáček, 40. min. Martinec as. Bachánek, 46. min. Vranec as. Vítek as. Pospíšil

Sestava: Šarman – Vítek, Marek, Vranec – Liss, Bouček, Kužílek – Martinec, Juračka, Vaculík – Rusler, Bachánek, Kadlčík – Buráň, Forman – Macharáček, Pospíšil – Prokeš, Michalec

Hlas trenéra Romana Uhříčka: Potřetí za sebou jsme hráli na venkovním hřišti. Chtěli jsme samozřejmě tři body. Dokázali jsme otočit, když jsme prohrávali 1:3 na stav 4:3 pro nás. Třetí třetinu jsme měli celkem pod kontrolou, zahodili jsme několik vyložených šancí a samostatných nájezdů, nebyli jsme dostatečně důrazní v koncovce. Ba naopak jsme 5 minut před koncem zbytečným faulem na půlce hřiště darovali soupeři přesilovku, kterou soupeř dokázal využít. Samostatné nájezdy jen potvrdily naši mizérii v koncovce, která nás provází celou sezonu, nedokázali jsme proměnit ani jeden nájezd a Rožnov to se štěstím dokázal. Bod z venku je málo, chtěli jsme tři.