„Rozhodnutí přerušit hokejovou kariéru pro mě nebylo vůbec jednoduché, ale v tuhle chvíli je pro mě rodina na prvním místě a potřebuje mě víc než kdy dřív. Hokej mám pořád v srdci a věřím, že se k němu jednou zase vrátím, ale teď to bohužel nejde skloubit dohromady. Chtěl bych poděkovat celému klubu za důvěru a podporu, spoluhráčům za skvělou partu a brodským fanouškům za podporu, budu na ni vždy rád vzpomínat“ vysvětlil Michal Šurý.
Michal přišel do Spartaku jako zkušený gólman a profesionál, který měl týmu pomoct nejen svými výkony na ledě, ale také přístupem v kabině. Bohužel se rozhodl, že v aktivním hokeji už pokračovat nebude.
„Michalovo rozhodnutí nás samozřejmě mrzí, protože kvalitních a zkušených brankářů není nikdy dost. Na druhou stranu plně respektuji a chápu jeho osobní důvody, které ho k tomuto kroku vedly. Chtěl bych mu poděkovat za výkony, profesionalitu i přístup, který u nás po celou sezonu měl a slibuji, že jeho výstroj ještě prodávat nebudu.
Do další životní etapy mu přeji hlavně hodně zdraví a spokojenosti“ uvedl manažer klubu Robert Hamrla.
Do další životní etapy mu přeji hlavně hodně zdraví a spokojenosti“ uvedl manažer klubu Robert Hamrla.Michale, děkujeme ti za vše, co jsi pro Spartak odvedl. Přejeme ti hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do budoucna.
