Do přípravy se zapojila většina kádru a nechyběly ani nové tváře. Trenéři budou během léta pracovat nejen na fyické kondici, ale také na týmové souhře a nastavení správného tempa před návratem na led.

Sezona se pomalu blíží a my věříme, že společně odmakáme léto tak, abychom byli připraveni dělat našim fanouškům radost i v nadcházejícím ročníku.

Mladší i starší žáci našeho klubu také dnes odstartovali letní přípravu.

A jak kdysi řekl Martin Nečas:
„Letní příprava určitě není nejzábavnější část sezony. Naopak její začátek je asi úplně nejhorší. Ráno se probudíte a máte namožené úplně všechno.“
První trénink dal klukům pořádně zabrat — nový trenér Jiří Podešva společně s Patrikem Vaňkem nastavili tempo hned od začátku. Teď už jen vydržet, makat a připravit se na novou sezonu!
