2:1

(1:1, 0:0, 1:0)

Sestava: Málek (Vrága) - Koníček, Kadlčík, Uhříček, Kollár, Tomek, Budil - Mikulec, Vaněk, Stiksa, Kadlic, Kužílek, Bujáček, Kotek, Šiller, Vaculín
Sestava: Michálek (Padělek) - Dora, Rutkovský, Čaněk, Vaněk, Göndör - Papp, Garčic, Lokaj, Nešpor, Jajcay, Ambrož, Zháňal, Vaverka, Gabriška, Sedláček, Svoboda

Branky a nahrávky: 9. Stiksa (Budil), 57. Vaněk (Vaculín, Stiksa) - 12. Lokaj (Papp). Rozhodčí: Michal Škrobák - Tomáš Chramosta, Bohuslav Maloušek. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

V zápase proti Břeclavi šli domácí do vedení v deváté minutě. Na přihrávku Budila si najel Stiksa, obrana Břeclavi na něho nedokázala zareagovat, brankář šel v tváří v tvář nejproduktivnějšímu hráči Brodu rychle na led a Stiksa otevřel skóre střelou pod víko. Srovnáno bylo docela rychle. Za necelé tři minuty se před Málka natlačil Papp, gólman Brodu střelu blokoval, na dorážku Lokaje už ale neměl šanci zareagovat.
Ve druhé třetině sice gól nepadl, ale šancí bylo na obou stranách hodně. Větší příležitosti měli hosté, Málek ale v bráně čaroval a hostující střelci z něho museli být zoufalí.
Rozhodla tedy až poslední část. Domácí od začátku třetiny přebrali iniciativu na svou stranu, ale až 57. minutě si Vaněk na pravé straně vyměnil puk s aktivně hrajícím Stiksou, objel bránu a z úhlu zaskočil brankáře Břeclavi. Zápas tak skončil fotbalovým výsledkem 2:1.