Liga mladších žáků "A"
Datum | | Místo | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek |
So 2.12.2023 |
13:15 |
Uherské Hradiště |
1 |
HC Uherské Hradiště | SK Prostějov 1913 | 2:10 (0:4, 0:4, 2:2) |
So 2.12.2023 |
10:15 |
Uherský Ostroh |
1 |
HOKEJ Uherský Ostroh | HC Zubr Přerov | 3:5 (2:2, 0:0, 1:3) |
Ne 10.12.2023 |
12:45 |
Přerov |
2 |
HC Zubr Přerov | Tigers Zlín | 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) |
Ne 10.12.2023 |
09:30 |
Kroměříž |
2 |
HK Kroměříž | HC Uherské Hradiště | 3:6 (2:2, 1:2, 0:2) |
So 16.12.2023 |
09:00 |
Uherský Brod |
3 |
HC SPARTAK Uherský Brod | HC Zubr Přerov | 0:15 (0:1, 0:4, 0:10) |
Ne 17.12.2023 |
12:00 |
Uherský Ostroh |
3 |
HOKEJ Uherský Ostroh | HK Kroměříž | 9:7 (5:1, 3:1, 1:5) |
So 6.1.2024 |
13:30 |
Prostějov |
4 |
SK Prostějov 1913 | HC SPARTAK Uherský Brod | 8:3 (3:1, 1:0, 4:2) |
So 6.1.2024 |
09:15 |
Kroměříž |
4 |
HK Kroměříž | Tigers Zlín | 3:5 (1:0, 2:3, 0:2) |
So 6.1.2024 |
10:45 |
Uherské Hradiště |
4 |
HC Uherské Hradiště | HOKEJ Uherský Ostroh | 5:7 (1:1, 1:5, 3:1) |
Ne 14.1.2024 |
09:00 |
Zlín |
5 |
Tigers Zlín | HC Uherské Hradiště | 14:6 (5:2, 3:2, 6:2) |
Ne 14.1.2024 |
12:45 |
Přerov |
5 |
HC Zubr Přerov | SK Prostějov 1913 | 11:1 (2:0, 4:0, 5:1) |
So 20.1.2024 |
13:15 |
Prostějov |
2 |
SK Prostějov 1913 | HOKEJ Uherský Ostroh | 7:4 (3:0, 1:2, 3:2) |
So 20.1.2024 |
10:45 |
Uherské Hradiště |
6 |
HC Uherské Hradiště | HC SPARTAK Uherský Brod | 11:2 (4:1, 2:0, 5:1) |
Ne 21.1.2024 |
09:30 |
Kroměříž |
6 |
HK Kroměříž | HC Zubr Přerov | 9:2 (4:0, 4:1, 1:1) |
Ne 21.1.2024 |
12:15 |
Uherský Ostroh |
6 |
HOKEJ Uherský Ostroh | Tigers Zlín | 4:11 (2:3, 1:4, 1:4) |
St 24.1.2024 |
16:30 |
Zlín |
3 |
Tigers Zlín | SK Prostějov 1913 | 9:8 (2:3, 5:2, 2:3) |
So 27.1.2024 |
14:45 |
Přerov |
7 |
HC Zubr Přerov | HC Uherské Hradiště | 13:0 (5:0, 5:0, 3:0) |
Ne 28.1.2024 |
09:00 |
Zlín |
1 |
Tigers Zlín | HC SPARTAK Uherský Brod | 25:3 (10:1, 7:1, 8:1) |
Ne 28.1.2024 |
14:15 |
Prostějov |
7 |
SK Prostějov 1913 | HK Kroměříž | 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) |
So 3.2.2024 |
10:45 |
Prostějov |
8 |
SK Prostějov 1913 | HC Uherské Hradiště | 7:10 (0:4, 4:4, 3:2) |
So 3.2.2024 |
11:45 |
Uherský Brod |
8 |
HC SPARTAK Uherský Brod | Tigers Zlín | 3:3 (1:1, 2:1, 0:1) |
Ne 4.2.2024 |
10:30 |
Přerov |
8 |
HC Zubr Přerov | HOKEJ Uherský Ostroh | 12:4 (3:3, 3:1, 6:0) |
Pá 9.2.2024 |
17:15 |
Přerov |
10 |
HC Zubr Přerov | HC SPARTAK Uherský Brod | 21:1 (2:0, 12:0, 7:1) |
So 10.2.2024 |
09:30 |
Zlín |
9 |
Tigers Zlín | HC Zubr Přerov | 6:4 (2:2, 0:1, 4:1) |
So 10.2.2024 |
11:00 |
Uherské Hradiště |
9 |
HC Uherské Hradiště | HK Kroměříž | 5:5 (1:2, 1:1, 3:2) |
St 14.2.2024 |
17:45 |
Uherský Brod |
5 |
HC SPARTAK Uherský Brod | HK Kroměříž | 0:16 (0:4, 0:7, 0:5) |
So 17.2.2024 |
09:30 |
Kroměříž |
10 |
HK Kroměříž | HOKEJ Uherský Ostroh | 19:5 (7:1, 5:1, 7:3) |
So 17.2.2024 |
13:15 |
Prostějov |
10 |
SK Prostějov 1913 | Tigers Zlín | 2:3 (0:2, 2:0, 0:1) |
Pá 23.2.2024 |
17:00 |
Uherský Ostroh |
9 |
HOKEJ Uherský Ostroh | SK Prostějov 1913 | 6:15 (1:6, 3:6, 2:3) |
So 2.3.2024 |
12:15 |
Uherský Ostroh |
11 |
HOKEJ Uherský Ostroh | HC Uherské Hradiště | 6:7 (2:2, 3:2, 1:3) |
Ne 3.3.2024 |
10:45 |
Uherský Brod |
11 |
HC SPARTAK Uherský Brod | SK Prostějov 1913 | 3:10 (1:3, 0:3, 2:4) |
Ne 3.3.2024 |
10:30 |
Zlín |
11 |
Tigers Zlín | HK Kroměříž | 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) |
Pá 8.3.2024 |
17:15 |
Přerov |
13 |
HC Zubr Přerov | HK Kroměříž | 3:4 (0:2, 2:2, 1:0) |
So 9.3.2024 |
12:15 |
Uherské Hradiště |
12 |
HC Uherské Hradiště | Tigers Zlín | 1:9 (1:3, 0:3, 0:3) |
So 9.3.2024 |
11:00 |
Prostějov |
12 |
SK Prostějov 1913 | HC Zubr Přerov | 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) |
Ne 10.3.2024 |
12:00 |
Kroměříž |
12 |
HK Kroměříž | HC SPARTAK Uherský Brod | 17:1 (3:0, 6:0, 8:1) |
Ne 17.3.2024 |
11:45 |
Uherský Brod |
13 |
HC SPARTAK Uherský Brod | HC Uherské Hradiště | 4:12 (2:2, 1:6, 1:4) |
Ne 17.3.2024 |
10:15 |
Zlín |
13 |
Tigers Zlín | HOKEJ Uherský Ostroh | 7:5 (4:4, 1:0, 2:1) |
Čt 21.3.2024 |
17:00 |
Uherský Brod |
7 |
HC SPARTAK Uherský Brod | HOKEJ Uherský Ostroh | 7:10 (0:3, 2:5, 5:2) |
Pá 22.3.2024 |
16:45 |
Uherské Hradiště |
14 |
HC Uherské Hradiště | HC Zubr Přerov | 4:11 (0:3, 1:2, 3:6) |
Ne 24.3.2024 |
12:00 |
Uherský Ostroh |
14 |
HOKEJ Uherský Ostroh | HC SPARTAK Uherský Brod | 12:12 (9:2, 2:3, 1:7) |
Ne 24.3.2024 |
09:30 |
Kroměříž |
14 |
HK Kroměříž | SK Prostějov 1913 | 6:4 (3:1, 1:2, 2:1) |
U zápasů bez přesného času je uvedené datum pouze orientační.